Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

Özel Ebat Kartlar

Özel Ebat Kartlar

Ace Kart Plastik kartlar farklı özellik ve amaçlarda imal edilseler de genel olarak kredi kartı olarak bilinirler. Lakin ürün yelpazesi o kadar geniştir ki hayatımızın hemen hemen her evresine girmiş durumdadır.

Bir sabah evden çıktığımızda toplu taşımayı kullanırken kullandığımız kartlardan iş yerlerimizin dağıttı yemek kartlarından maaşlarımızın yattığı hesaplara bağlı banka kartlarına kadar bu kartlara örnektir. İmalatı maksimum güvenlik seviyesine sahip kopyalanması ve sahtesinin üretilmesi günümüz teknolojisinde imkansız olan bu kartlar e imza denilen bir bilgi içerisine yüklenerek imal edilirler. Ayrıca içerisinde uzaktan istenildiği durumlarda iptal edilmesini sağlayan sistemde mevcuttur. Birçok güvenlik sisteminin yanında birde aktivasyon sistemi de güveliğine örnektir örneğin kart elinize ilk geçtiğinde sizin aktivasyonunu sağlamanız ya da kartınızı kaybettiğinizde iptal ettirmenizdir.

Bir lojistik firması düşünün 500 adet nakliye aracı olan bu firma araçlarının yakıt ihtiyacını tek tek elden para vererek sağlasaydı doğan karmaşayı hayal edebiliyor musunuz? Onu yerine her araca bir adet kart verse ve kartların içerisine istediği miktarda kullanım yapabileceği bilgiyi yüklese ve bunu da zaman aralığına bağlasa işlerin ne kadar basit ve kolay yürüyeceğini hayal edin. İşte bu sistemi plastik kartlarla kurmak çok basit. Bu plastik kartların kullanım alanlarını sadece iş hayatında değil okullardan ulaşıma mağazaların indirimlerinden şahsınıza tanımlanan kampanyalara kadar var olduğunu unutmayalım. Plastik kart kullanımının bir avantajı da bu kartların uzun ömürlü oluşudur. Bir kart yıllarca herhangi bir değişim gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım süresini arttırmak için birde koruyucu aksesuarlar kullanıldığı zaman bu süre uzun yıllara tekamül edecektir.

Bu aksesuarlar kartların güvenliğini sağladığı kadar bir o kadar da şıklığınızda desteklenecektir. Özel tasarım ve özel renklerdeki kart askılarında kart coverlarına kadar birçok aksesuar kartlarınızı hem güvende hem de kendi şıklığınıza uygun şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır. Plastik kartlarla ilgili daha detaylı bilgi ve geniş ürün yelpazesini görmek için web sitemizdeki kategorileri inceleyebilirsiniz.

Umarız kartlarınızı güvenle hayatınızı kolaylaştırmak için uzun yıllar kullanırsınız.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

tr Türkçe
X