Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

Otel Kapı Kartları

Kaliteli Otel Kapı Kartları Uygun Fiyatlarla Bu Sayfada

Otel Kapı Kartları ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla Ace Kart bünyesinde ürettirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ve profesyonel destek ekibimizle Otel Oda Kapı Kartları konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız.  Otel kapı kartları; anahtarlar yerine kullanılan akıllı sistemlerdir. Sahip oldukları farklı özelliklerle ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri kartlarınıza yükletebilirsiniz.

Kartlı Kilit Sistemleri

Kartlı Kilit Sistemleri RFID (Radyo Frekansı ile Kimlik Tanımlama) teknolojisi ile çalışmaktadır. Mifare (13,56 Mhz) kart teknolojisi kopyalanması imkansız olan güvenli bir sistemdir. Manyetik bant teknolojisinde dijital data manyetik bir şerit üzerine şifrelenmektedir. Data uçtan uca bir dizi küçük mıknatıslar yerleştirmeye benzer şekilde manyetik malzemenin küçük bölümlerinin polaritesini değiştirerek kaydedilir.

Tüm bu minyatür mıknatısların zıt polariteye sahip oldukları yerde (örneğin S-N ve N-S), okuma ekipmanı manyetik alandaki tersine dönmeyi tesbit eder ve bu da ters akım olarak algılanır. Bir şifte çözücü ters akımları okur ve bilgisayar işlemi için bunları tekrar harf ve sayılara çevirir. Manyetik bandlar iki versiyonda olmaktadır ve (HiCo) ve (LoCo) verisyonlar. HiCo versiyonu dataların kaza ile silinme veya zarar görme ihtimallerini azaltarak güvenirliği

Otel Kapı Kartları Uygun Fiyatlarla Ace Kart Güvencesiyle

Türkiye’nin öncü kart sistemleri üretimi yapan firmalarından Ace Kart ile akıllı kart ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilirsiniz. Kurumsal firmalar için akıllı kart sistemi konusunda cazip ücretlerle üretim gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün yelpazemiz içinde; boyun askı ipi, kart baskı sistemleri de yer alıyor. Ayrıca; çipli kart üretiminde de Türkiye’de yenilikçi çözümlerle öncülük ediyoruz.

Otel Kapı Kartları

Akıllı kart sistemleri içinde yer alan otel kapı kartları konusunda uzman ekibimizle pratik çözümler sunuyoruz. İndirimli fiyatlı çipli kart arayışınız için sitemizdeki menülerden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

tr Türkçe
X