Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

Müşteri Sadakat Kartı

Müşteri Sadakat Kart

Pvc Plastik Kart 4+4 Renk Baskılı

Müşteri Bağlılığını arttırmak, müşterilerinin harcama alışkanlıklarını, özel günlerini, ilgi alanlarını analiz ederek kişilere özel kampanyalar ve bildirimler göndermek amacıyla farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurum ve kuruluş, müşteri sadakat uygulamaları ile birlikte kart kullanımı konusunda öncülük etmişlerdir. Müşteri sadakati, tüm iş stratejilerinin birinci önceliğidir. Sadık müşteriler, sadece satışınıza etki eden kişiler değil, ayrıca tavsiyeleriyle markanız ile ilgili pozitif tanıtım yapan marka elçileridir. İyi tasarlanmış bir müşteri sadakati programı, şirketlere rekabet gücü ve stratejik avantaj sağlayarak ciro artışı sağlar, en iyi müşterilerinizle ilişki kurar ve onları ödüllendirir.

Müşteri Sadakat Kartlar, kaliteli malzemelerle ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır. Sadakat Kartları; markanızın bilinirliğinin arttırılması, ürün ve hizmetlerinizin satışının artmasında etkili ürünlerdir. Müşterilerinizi ödüllendirmek, onları ayrıcalıklı kılmak için kullanılan reklam araçlarındandır. Özel tasarım ekibimiz tarafından, dilediğiniz kart, titizlikle hazırlanmaktadır. Hemen şimdi sitemizden daha önce ürettiğimiz kartları inceleyebilirsiniz. Tüm soru ve önerileriniz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Plastik Kart Baskı ve Üretim Teknikleri;

Baskı Tekniği : Ofset – Dijital Kart Ölçüsü   : 86 x 54 mm

ISO standartlarında ( Kredi kartları boyut ve kalınlığında)

Kart Kalınlığı : 0,76 mic

Kişiselleştirme : Emboss ( Kabartma ) – İnkjet  – Termal

Manyetik Bant Tip : HI-CO     LO-CO Manyetik Bant

Kodlama: Track1 – Track2 – Track3

Barkod Kişiselleştirme: Termal – İnkjet

Sık kullanılan Barkod tipi : EAN13 – COD39 – COD128

Güvenlik : Hologram – Mikrotext – UV gizli boya – Watermark

Barkod tiplerine güncel olarak QR Code da eklenmiştir, yeni projelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Kartlarınız kullanım amacına göre Ace Kart tarafından, istenilen her tipte Ofset ve Dijital baskılı olarak üretilebilir.

ACE Kart  kart üretim yetenek ve tecrübelerinin yanında projelerinize kökten uca çözümler üretebilir altyapı ve birikime sahiptir. Dilerseniz sizin için fizibilite çalışması yapar ve ihtiyaçlarınızı belirleriz. Akabinde ihtiyacınız olan sistemi, kartı ve entegrasyonunu adım adım veya kökten uca anahtar teslimi sunarız.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

tr Türkçe
X