Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

ID Kimlik Kartları

ID Kimlik Kartları Uygun Ücretlerle Ace Kart Güvencesiyle Burada

Identity (kimlik) kartları, kişilerin özlük bilgilerinin yer aldığı kurumsal kartlardır. Türkiye’de plastik kart sektörüne öncülük eden ACE Kart güvencesi ve kalitesiyle firmanıza ait ID Kart siparişlerinizi kolayca web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı ebat ve boyutlarda üretimini yaptığınız ID Kartlar personellerinizin şirket içinde akıllı sistemlerle kullanabileceği gibi aynı zamanda kurumunuzun imajına uygun biçimde şirket dışında da temsilini sağlayacaktır.

Cazip fiyatlı ID Kart ihtiyaçlarınız için sistemimiz üzerinden bizimle iletişme geçin, kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz kartları hazırlayıp, sizlere sunalım. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji üretim bandımızla her daim sizlere en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

ID Kart Teknik Destek

Uzman ekiplerimizce hazırlanan ID Kart ürünlerinizle ilgili tüm teknik desteği üretim sonrasında sağlıyoruz. Yeni kartların üretilmesi, personel listesinin güncellenmesi sonrası ihtiyaç duyulacak yeni kartlar ve teknik destek içinde bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Kimlik Kartları

Üretimini gerçekleştirdiğimiz personel kartları vasıtasıyla çalışanların işe geliş ve çıkış zamanlarını kusursuz bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Her çalışanınıza tahsis ettiğiniz kartlar ile hangi çalışanınız hangi gün ne zaman işe giriş yapmış hangi zamanda işten çıkmış tüm bu bilgiler saniyeler içinde karşınızda olur. Böylelikle siz de çalışanlarınız hakkında çok daha kolay bir şekilde bilgi toplamış olursunuz. Dilerseniz bu kartları sadece yaka kartı gibi kimlik belirten kartlar olarak kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

tr Türkçe
X