Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

FARGO DTC4500e

[button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2494&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Ürün Hakkında[/button] [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2497&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Teknik Özellikler[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2504&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Sarf Malzemeleri[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-dtc4500e-brosur/” type=”icon” icon=”stats”] Broşür[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2517&preview=true” type=”icon”] Sürücü[/button]

FARGO DTC4500e

Ayak izi esnekliği, alan yükseltilebilirliği, kullanım kolaylığı ve diğer HID ürünleriyle entegrasyon kolaylığı duyulmamış bir şekilde, güvenli kimlik çözümlerinde en güvenilir adınızdan varlık koruma bütçeniz için maksimum değeri alacaksınız.

BÜYÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER

HID FARGO DTC4500e plastik kart yazıcıları ve kodlayıcı ile profesyonel kalite, tam renkli kimlik bilgileri elde edersiniz. Güvenilir, uzun süreli kart baskı ve kodlama çözümleri arayan orta ila büyük ölçekli kuruluşlar, okullar ve devlet kurumları için tasarlanmıştır. HID Global’in profesyonel kalitede DTC4500e plastik kart yazıcı ve kodlayıcı, yüksek hacimli kart baskılarının günlük taleplerine dayanır. Şifre koruması ve veri şifre çözme, farklı kart stoklarını yönetmek için kilitleme çift kartlı hazneler ve kartın dayanıklılığını önemli ölçüde artıran isteğe bağlı holografik veya flüoresan (UV) üst katmanlar gibi ek güvenlik özellikleri aynı zamanda gelişmiş gereksinim duyan kuruluşlar için ideal bir seçimdir Kart koruması ve performansı.

MODÜLER TASARIM

DTC4500e plastik kart yazıcı ve kodlayıcı modüler bir tasarıma sahiptir ve kuruluşunuzun ihtiyaçları geliştikçe her zaman yeni işlevler eklemenize olanak tanır. Örneğin, isteğe bağlı çift taraflı yazdırma modülü, bir barkod veya dijital imza da istendiğinde olduğu gibi şirketin veya çalışanların özel bilgilerini bir kartın arkasına ekleyebilir. Sahteciliğe karşı dayanıklı ve dayanıklılığı artıran yüksek güvenlikli kartların üretilmesi için, tek veya çift taraflı hologramlı görüntü laminasyonunu seçebilir veya fiziksel erişiminizin oluşturulmasını, kodlanmasını ve yönetilmesini akıllıca hale getirmek için gömülü bir iCLASS SE® kodlayıcıyla birlikte çalışabilirsiniz. Kartları baştan sona bitirin. Ayrıca, Wi-Fi® aksesuarı herhangi bir güvenli kablosuz ağ üzerinden istediğiniz zaman ve yerde kartlar basmanızı sağlar.

HID UYUMLULUĞU

Küresel bir üç yıllık garanti ile desteklenen yedinci nesil FARGO kart yazıcılarımız ve kodlayıcılarımızın her biri, diğer HID ürünleriyle çalışacak şekilde sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir; böylece, güvenli kimlik çözümlerinde en güvenilir adın maksimum değerini almanız ve korumanız garantilenir.

tr Türkçe
X