Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

FARGO HDP8500 Ürün Hakkında

[button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-hdp8500-urun-hakkinda/” type=”icon” icon=”stats”] Ürün Hakkında[/button] [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2556&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Teknik Özellikler[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-hdp8500-sarf-malzemeler/” type=”icon” icon=”stats”] Sarf Malzemeleri[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-hdp8500-brosur/” type=”icon” icon=”stats”] Broşür[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-hdp8500-surucu/” type=”icon” icon=”stats] Sürücü[/button]

Profesyonel Kart İmalatı
Yüksek Baskı Performansı

Yeni FARGO HDP 8500 Endüstriyel Kart Baskı/Kodlayıcı ile HID Global piyasadaki en güvenilir yüksek görev performanslı ID kart baskı makinasını sunar. HID ‘nin yüksek çözünürlüklü baskı(High Definition Printing, HDP ) teknolojisine sahip FARGO HDP8500 uzun vadede, yüksek verimli kimlik kişiselleştirmeleri ve yayınlanmasında en iyi endüstriyel kimlik kartı yazıcısıdır. Özellikle Devlet kimlik kartı programları, yoğun çalışan ofisler, üniversiteler ve büyük girişimci şirketlerin yoğun taleplerini karşılayabilecek kapasitede bir cihazdır. FARGO HDP 8500 operatörün en az müdahalesine ihtiyaç duyarak en çok kart giriş kapasitesine sahip bu cihazla hem paradan hem de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Operatör PIN numarası girişi çoklu-kilit giriş noktaları, data şifreleme ve plastik şerit veri silme fonksiyonu içinde barındırdığı güvenlik özellikleriyle sisteminizin güvende olduğunu bileceksiniz A5 yıllık mükemmel üretim geçmişi ve 3 yıl donanım garantisiyle eşsiz kalite, performans ve güvenlik için en ideal çözümdür.

Gelişmiş Seçenekler ve Güvenlik için Esnek Teknoloji

FARGO HDP 8500, ara transfer film yüzeyine boyadan arıtılmış görüntü basmak için HDP teknolojisini kullanır. Kart malzemelerinde geniş bir seçenek sunan bu esnek teknoloji kimlik dolandırıcılığı ve saldırılara karşı daha dayanıklıdır. Yüzey ve gömülü elektronik sorunlar kolayca başa çıkabildiği için akıllı kartlar için de en uygun sistemdir.

Zorlu Koşullar için Geliştirilmiş Sistem Güvenirliği

Yüksek ısı, kir, klimalandırılmamış ortamlar baskı kalitesi ve güvenirliği olduğu kadar üretim performansını da etkiler. FARGO HDP 8500 en zorlu çevre koşullarında bile güvenli biçimde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Gelişmiş Güvenlik. Çıktı ve Dayanıklılık için Gelişmiş Sistem Performansı

FARGO HDP 8500 baskı öncesinde ve sonrasında, kartlar kadar ribbon ve film sarf malzemelerini koruma amaçlı olarak tüm erişim noktaları üzerinde fiziksel kilitler bulundurur.

tr Türkçe
X