Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

FARGO DTC 1250e Ürün Hakkında

[button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2463&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Ürün Hakkında[/button] [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-dtc-1250e-teknik-ozellikler/” type=”icon” icon=”stats”] Teknik Özellikler[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2468&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Sarf Malzemeleri[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/?p=2470&preview=true” type=”icon” icon=”stats”] Broşür[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-dtc-1250e-surucu/” type=”icon”] Sürücü[/button]

Yeni Model Yeni Teknoloji DTC1250e serisi kart yazıcıları ofisinizde az yer kaplayan küçük bir yapıya sahiptir. Kullanımı hızlı ve kolaydır. Kart baskısında bütün beklentilerinize cevap verecek yetenektedir. Üye kartı, öğrenci kimlik kartı ya da çalışanlarınız için giriş kartı; Fargo Kart Printer bütün bunları size yüksek kalitede ve performansta sunar.
Hızlı ve çok yönlü; Fargo DTC1000 serisi, 32 MB RAM’e sahip olup, saatte 150 adet renkli kart baskısı yapabilir. ID kartları, üye kartları, giriş kartları ve daha fazlası için, hızlı baskı!… 100 adet boş kart yüklenebilir. Sürekli baskı, kolay ve otomatik baskı için tasarlanmış olan bu yazıcılar, 0,22mm ile 1,0 mm kalınlıktaki kartlara baskı yapabilir. Personel ID kartlar için barkotlu kartlar basar manyetik kartları kodlama yapabilir. Opsiyonlu olarak Mifare, HID ve kontaklı kartlar okuyup yazan üniteler takılabilir.

DTC1250e serisi kullanması ve upgrade etmesi kolay; DTC1250e serisi size hızlı ve kolay baskı sunar. Verilen driver CD’sini yükledikten sonra baskı yapmaya hazır olan yazıcı, kontrol panelinin üzerinde bulunan butonlar ile fonksiyonları harekete geçirebilirsiniz. Printer ile ilgili tüm uyarılar bilgisayar ekranınızda açılan bir pencere vasıtasıyla kullanıcıya sunulur. Örnek: Ribbon azaldı uyarısı, temizlik uyarısı, kart yok ve benzeri uyarılar bilgisayar ekranına görüntülü olarak gelir ve yapılması gerekenler kullanıcıya anlatılır.

Ribon ve kart temizleme kartuşunu çok kolay takıp çıkarabilirsiniz.
Hızlı upgrade; sizin son versiyonları hızlı ve kolay bir şekilde yüklemenizi sağlar.

tr Türkçe
X