Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

FARGO C50 Ürün Hakkında

[button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-c50-urun-hakkinda/” type=”icon” icon=”stats”] Ürün Hakkında[/button] [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-c50-teknik-ozelikler/” type=”icon” icon=”stats”] Teknik Özellikler[/button] [button link=”https://www.acekart.com.tr/fargo-c50-sarf-malzemeleri/” type=”icon” icon=”stats”] Sarf Malzemeleri[/button]  [button link=”https://www.acekart.com.tr/surucu/” type=”icon”] Sürücü[/button]

Kullanımı Kolay: Birkaç dakika içinde baskıya başlayın
Bütçeye Uygun: Donanımı, ribbonları ve yazılımı tek bir pakette uygun fiyatta alın.
Güvenilir: Yüksek performanslı ve yüksek kalitede baskı oluşturun
Servis: Servis garantimiz bulunmaktadır.

Bu yazıcı iş yerleri, okullar ve devlet dairelerinde kullanılmak için üretilmiştir. HID Global FARGO C50 küçük bütçeli ihtiyaçlarınızı sağlayacak, renkli baskı sağlayabilen, personel kimlik kartı ve üyelik kartlarınıza uygundur.
C50 kurulumu çok kolay olup kutudan çıkarılır çıkarılmaz hemen baskı yapmaya hazırdır.
Özellikleri arasında Özel tasarım ribbon ile yeni ribbon yerleştirme kolaylığı Ekstra yazılım gerektirmeden basit personel kimlik kartı baskısı sağlayabilme. FARGO Workbench yazılımı ile yazıcınızın bakımını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kenardan kenara renkli ve monokrom baskı yapabilirsiniz. Yazıcı durumunu çok kolay bir şekilde bilgisayardan görebilirsiniz. FARGO C50, HID teknoloji sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir.
Hızlı ve çok yönlü: Fargo C50 serisi, 32 MB RAM’e sahip olup, saatte 150 adet renkli kart baskısı yapabilir. ID kartları, üye kartları, giriş kartları ve daha fazlası için, hızlı baskı!… 50 adet boş kart yüklenebilir. Sürekli baskı, kolay ve otomatik baskı için tasarlanmış olan bu yazıcılar, O,22mm ile 1,0 mm kalınlıktaki kartlara baskı yapabilir. Personel ID kartlar için barkotlu kartlar basar. C50 serisi size hızlı ve kolay baskı sunar. Verilen driver CD’sini yükledikten sonra baskı yapmaya hazır olan yazıcı, kontrol panelinin üzerinde bulunan butonlar ile fonksiyonları harekete geçirebilirsiniz. Printer ile ilgili tüm uyarılar bilgisayar ekranınızda açılan bir pencere vasıtasıyla kullanıcıya sunulur. Örnek: Ribbon azaldı uyarısı, temizlik uyarısı, kart yok ve benzeri uyarılar bilgisayar ekranına görüntülü olarak gelir ve yapılması gerekenler kullanıcıya anlatılır.
• Ribbon ve kart temizleme kartuşunu çok kolay takıp çıkarabilirsiniz.
• Hızlı upgrade; sizin son versiyonları hızlı ve kolay bir şekilde yüklemenizi sağlar.

tr Türkçe
X