Bize Ulaşın

0212 221 65 49

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi her gün 09:00 - 18:00

FARGO DTC 1500

 

 

 

FARGO DTC   1500

Ürün Açıklaması

Fargo DTC1500 Tek Taraflı Ayrıntılar

Fargo’nun profesyonel sınıf modellerinin hız ve hacimli baskı kapasitesineuyanFargo’nunprofesyonel seçkinDTC1500’ü, önemli ölçüde daha düşük bir fiyat noktasında güvenilir ve çok yönlü kart baskısı sunar!DTC1500 doğrudan karta yazıcı, yüksek hacimli baskı gereksinimleri ve gelişmiş güvenlik gereksinimleri olan kuruluşların kendi bünyesinde bir kart düzenleme programını yönetmesini inanılmaz derecede kolaylaştırır.Çeşitli yerleşik güvenlik özellikleri sunar, hem USB hem de Ethernet bağlantısıyla standart olarak gelir, kodlama için yapılandırılabilir ve çeşitli kullanıcı dostu saha yükseltmelerini desteklemek için tasarlanmıştır.

 • Yenilikçi profesyonel düzeyde kart baskısı
  Gerçek bir orta sınıf yazıcı olan DTC1500, sınıfının en iyisi ve profesyonel sınıf yazıcı özelliklerini bir araya getirir.Kompakt boyuttadır ve uygun fiyatlıdır, ancak profesyonel kalitede kart baskı uygulamalarında mükemmel olmak için tam donanımlıdır.DTC1500 RI-FG-51400, yerleşik Ethernet, 100 kart kapasiteli giriş ve çıkış hazneleri ve kart başına 6 saniye (tek renkli için) ve 16 saniye (YMCKO için) kadar hızlı baskı hızlarına sahiptir.Ayrıca,”True-K” baskıya (daha net, gerçek siyah metin ve barkodlar) izin vermek içinFargo’nun yenireçine eşiközelliğiniiçerir.
 • Reçine karıştırmaylaüstün veri güvenliği
  DTC1500 RI-FG-51400 tek taraflı yazıcı, veri güvenliği için AES 256 veri şifrelemesinin yanı sıra güvenli çalışma için yazıcı parolası korumasına sahiptir.Ayrıca, Fargo’nun yenireçine karıştırmaözelliğini sunarak, aksi takdirde kullanılmış YMCKO, YMCKOK, YMCKK veya YMCKOKO şeritlerinizin K panelinden çıkarılabilecek reçine yazdırılmış verileri esasen silme gücü verir.
 • Fargo’nunyenigüvenli filigran teknolojisiniiçerir
  DTC1500 ile, kimlik bilgilerinizde güvenli bir filigran elde etmek için folyo kartlara veya holografik üst kaplamaya yatırım yapmanıza gerek yoktur.Bu, Fargo’nun bu yerleşik görsel güvenlik özelliğini sunan ilk modelidir, DTC1500 kart yazıcısı, standart baskı işlemi sırasında ve hiçbir ek ücret ödemeden kartlarınıza holografik benzeri bir görüntü, metin alanı veya logo eklemenizi sağlar.
  Yazıcı sürücünüzün ‘Kaplama’ sekmesinde filigran özelliğini seçin ve filigranınızı yerleştirmek için YMCKO şeridinin “O” panelinin açık bırakılması gereken alanları belirlemek için bir bitmap görüntüsü kullanın.
 • Enerji açısından verimli çalışma ve düşük maliyetli sarf malzemeleri
  GreenCircle® enerji verimliliği için onaylıdır, Fargo DTC1500 yazıcı, Fargo’nun çevre dostu (ECO) yeniden doldurma şeritlerini kabul eder ve kendi sınıfındaki diğer orta sınıf yazıcılara kıyasla düşük kart başına maliyet sunar .Daha düşük toplam sahip olma maliyeti için düşük maliyetli, yüksek kapasiteli tam ve yarım panel şeritlerin keyfini çıkarın.
 • Büyüyen işletmenizi desteklemek için kullanıcı tarafından kurulabilir saha yükseltmeleri
  Hemen hemen her uygulamayı karşılayacak şekilde tasarlanmış olan DTC1500, fabrika konfigürasyonu sırasında ve sonrasında son derece özelleştirilebilir.Fargo DTC1250e ve Fargo DTC4250e’den farklı olarak, DTC1500 sahada yükseltilebilir ve çok çeşitli kart yazdırma gereksinimlerini karşılamak için modüler bir tasarıma sahiptir.Büyüyen işletmeler için harika olan DTC1500, yazıcınıza herhangi bir zamanda kodlama, çift taraflı baskı, laminasyon ve / veya wi-fi bağlantısı eklemenize olanak tanır – ve yazıcınızı değişiklik için üreticiye göndermeden.
 • Yazıcı ve yazıcı kafasında üç yıllık garanti
  Tüm yeni ve heyecan verici özelliklerinin yanı sıra, Fargo DTC1500 PR-FG-51400 kart yazıcı, sektör lideri 3 yıllık üretici garantisi ile desteklenmektedir.Garanti hem yazıcıyı hem de yazıcı kafasını kapsar (HID Fargo UltraCard kart stoğu ile kullanılırsa sınırsız geçiş).

Yükseltme ve Özelleştirme Seçenekleri

Aşağıdaki özellikler, satın alma sonrası yükseltmeler olarak (ayrı satılır) veya yazıcınıza eklenebilecek yapılandırma seçenekleridir.

 • ‘Opsiyonel’ Çift taraflı baskı(ayrı satılır)
  Kutudan çıkar çıkmaz çift taraflı baskı özelliği için lütfen Fargo DTC1500 Çift Taraflı Kimlik Kartı Yazıcısına bakın.İhtiyaç duyduğunuzda sahada kurulabilir bir çift taraflı baskı yükseltmesi sipariş ederek tek taraflı DTC1500 ürününüze satın alma sonrası çift taraflı baskı ekleyebilirsiniz.VeyaÇift tarafyazıcı PR-FG51405′i görebilirsiniz.
 • ‘Opsiyonel’ Laminasyon(ayrı satılır)
  Fargo’nun kullanıcı tarafından takılabilir laminasyon modülünün eklenmesiyle ek güvenlik ve uzun ömür için kartlarınıza opsiyonel tek taraflı laminasyon ekleyin.Not:Laminatör modülü yalnızca çift taraflı DTC1500 ile uyumludur.Laminasyon capabilties için, laminasyon sayesinde Fargo DTC1500 Çift Taraflı Kimlik Kartı Yazıcı bakın veya dubleks baskı her ikisi için tek taraflı DTC1500 yükseltmevetek taraflı laminasyon.
 • ‘Opsiyonel’ Wi-Fi(ayrı satılır)
  DTC1500, USB ve Ethernet ile ilgilenirken, ayrıca Fargo’nun DTC Wi-Fi Aksesuarı ile Wi-Fi bağlantısı ekleme seçeneğiniz de vardır, bu da size yazdırma ve kodlama olanağı verir. uzaktan.
 • ‘İsteğe Bağlı’ Kart kodlama
  Tek taraflı DTC1500 Fargo yazıcı, manyetik şerit kodlama, temaslı veya temassız akıllı kart kodlama ve yakınlık kartı kodlama dahil olmak üzere çeşitli kart kodlama seçenekleri için yapılandırılabilir ve kullanıcı tarafından kurulabilir modüller sunar.

HID UYUMLULUĞU

Küresel bir üç yıllık garanti ile desteklenen yedinci nesil FARGO kart yazıcılarımız ve kodlayıcılarımızın her biri, diğer HID ürünleriyle çalışacak şekilde sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir; böylece, güvenli kimlik çözümlerinde en güvenilir adın maksimum değerini almanız ve korumanız garantilenir.

tr Türkçe
X